Припинення стосунків | Блог юриста Валерія Корнійка

  Блог юриста Валерія Корнійка

17.06.2014 Як буде здійснюватися поділ майна?

Ми з чоловіком прожили декілька років не одруженими. За спільні кошти купували майно: телевізор, меблі, одяг, ін. Певно розійдемося. Дітей немає.

rozlukaЗгідно ст. 74 Сімейного кодексу України якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання — це їхня спільна сумісна власність, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

Отже, якщо жоден із Вас не перебуває в іншому шлюбі, та якщо Ви не укладали договір, яким регулюються Ваші майнові відносини, набуте майно – це ваша спільна сумісна власність.

Щоправда сюди не включається речі індивідуального користування, такі як: (далі…)

Google